Wydarzenia

AKCJA OSIA
kabiny prysznicowe, Kermi, osia, promocja

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że od 01.09.2019 trwa AKCJA OSIA! W ramach akcji do każdej kabiny OSIA zakupionej w terminie od 01.09.2018 do 31.12.2018 dołączony jest pakiet promocyjny, na który składa się ręcznik oraz ściągaczka do wody! Akcesoria, które pomogą Państwu udoskonalić chwile spędzone w łazience i utrzymać kabinę w czystości. Szczegóły akcji promocyjnej zawartę są w regulaminie.

Konkurs DOBRY DESIGN 2019
Konkurs Dobry Design 2019, VADO UK SENSORI, VOGUE UK, SOREMA GRACCIOZA

Rozpoczęło się głosowanie w konkursie Dobry Design 2019 organizowanym przez magazyn Dobrze Mieszkaj. Mamy zaszczyt uczestniczyć w tegorocznej edycji konkursu. Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w głosowaniu na produkty z oferty Intuition Bathrooms w kategorii PRZESTRZEŃ ŁAZIENKI. Zapraszamy do oddawania głosów na nasze produkty:

- Sensori - sterowane elektronicznie baterie prysznicowe/Vado.

 

Nowe katalogi VADO już dostępne.
Katalogi produktowe VADO na rok 2018

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi katalogami VADO - Consumer Guide oraz Specifications Manual. Pierwszy z katalogów zawiera główne serie produktowe oraz liczne inspirujące fotografie, natomiast w drugim katalogu znajduje się pełna oferta produktowa z opisem i rysunkami technicznymi. Oba katalogi oraz aktualny cennik w wersji PDF dostępne są do pobrania z naszej strony internetowej.

OMIKA - Nowa kolekcja już w sprzedaży!
OMIKA - Najnowsza kolekcja baterii łazienkowych w ofercie VADO, projekt Jo Love

Zaprojektowana przez brytyjską architektkę Jo Love, we współpracy z VADO, kolekcja Omika jest już dostępna w sprzedaży. Minimalistyczna bryła baterii zdobiona geometrycznymi wzorami prezentuje się niezwykle elegancko. Kolekcja obejmuje baterie umywalkowe, wannowe, podtynkowe baterie termostatyczne, a także dedykowane serii akcesoria i rozwiązania prysznicowe.

Promocja -15% na produkty BAGNODESIGN London.
Promocja -15% na produkty BAGNODESIGN London.

Na wszystkie produkty z aktualnej oferty BAGNODESIGN London, dostępne w katalogach Affordable Luxury oraz Aspirational udzielamy promocyjnego rabatu w wysokości 15%. Oferta ważna jest do końca września 2017 roku. Jest to doskonała okazja, aby urządzić swoją łazienkę w modnym i eleganckim stylu, korzystając z najwyższej jakości produktów.

  W naszej ofercie posiadamy produkty marek  
                         
  VADO - Producent najwyższej jakości nowoczesnej armatury łazienkowej i akcesoriów objętych 12-letnią gwarancją.   BAGNODESIGN London - Kolekcja luksusowego wyposażenia łazienki obejmującego m.in. armaturę, ceramikę, wanny i akcesoria.   ROMAN Showers - Wiodący angielski producent kabin i brodzików prysznicowych.   VOGUE UK - Ekskluzywne, ręcznie wytwarzane w Anglii grzejniki dekoracyjne.   Decor Walther - Bogata kolekcja dizajnerskich akcesoriów łazienkowych.   Astro Lighting - Lampy, kinkiety, oświetlenie do łazienki.  
                         
      Green Home Design - Baterie łazienkowe wykończone naturalnym drewnem w ponad 100 kolorach.     Apavisa - Hiszpański producent najwyższej jakości gresu porcelanowego.   Small Logo Imola Ceramica  
                         
  Laminam - Producent wielkoformatowych płyt ze spieków kwarcowych.   SileStone - Producent wysokiej jakości blatów kwarcowych.     Rearo - Producent okładzin ściennych Selkie Board oraz VersaTile.      
                         
  Ruben Design - Producent doskonałych systemów hydromasażu, kabin parowych i nastrojowego oświetlenia do łazienki.   Logo Croydex   WaterStop - Taśma uszczelniająca do montażu wanien, brodzików i blatów.   ScaleGuard Professional - Elektroniczny uzdatniacz wody.