Intuition Bathrooms

 

Blisko 10 lat temu rozpoczęliśmy naszą przygodę z branżą wyposażenia łazienek, jako wyłączny dystrybutor w Polsce angielskiego producenta armatury - VADO.  Marka ta, rozpoznawalna w najdalszych zakątkach świata, dopiero musiała zawalczyć o swoją pozycję na naszym rynku, wkraczając między oferty licznych producentów z Niemiec, Włoch i Hiszpanii. Od podstaw zaczęliśmy promować produkty o brytyjskim rodowodzie, podkreślając ich wysoką jakość, potwierdzoną unikalną w tej branży 12-letnią gwarancją oraz bardzo bogatą ofertę produktową.

 

W tym samym czasie marka VADO dynamicznie rozwijała swoją ofertę, udoskonalała procesy produkcji i zdobywała uznanie w kolejnych krajach. Obecnie firma jest częścią grupy NORCROS, a jej produkty docierają do ponad 60 państw.

 
         
  Kolekcja INDIVIDUAL brytyjskiej marki VADO to nowoczesne baterie łazienkowe w wyjątkowym zestawie kolorowych wykończeń:  złoto i nikiel w wersji polerowanej i szczotkowanej.   Kolekcja M-Line marki BAGNODESIGN London to okrągłe, minimalistyczne baterie łazienkowe dostępne m.in. w kolorach: czarnym, białym, nikiel, chrom, miedź szczotkowana.  
         
 

Rozbudowana sieć partnerskich salonów sprzedaży w całej Polsce oraz doświadczenia zdobyte przy wprowadzaniu na rynek VADO skłoniły nas do zainteresowania się inną angielską marką, o ugruntowanej pozycji na rynkach zagranicznych, której produkty chcieliśmy zaprezentować odbiorcom również w Polsce. Tym samym, do naszej oferty dołączyło BAGNODESIGN London. Marka stworzona by sprostać potrzebom projektów hotelowych, skupia bilsko 3000 produktów niemal we wszystkich kategoriach wyposażenia łazienek, oferując klientom możliwość kompleksowej obsługi przez tylko jednego dostawcę. Najciekawsze produkty marki BAGNODESIGN London można obejrzeć w Warszawie, w naszym niedawno otwartym salonie pokazowym. Produkty można kupić w wybranych salonach partnerskich na terenie całego kraju.

 
         
  Szklane umywalki, baterie umywalkowe i akcesoria marki BAGNODESIGN London.   Wolnostojąca wanna akrylowa URBAN z półką marki BAGNODESIGN London.  
         
 

Brakującym elementem w naszej ofercie były zabudowy i kabiny prysznicowe. Z pomocą Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej nawiązaliśmy współpracę z kolejną angielską firmą - ROMAN Showers. Wysokiej jakości kabiny i brodziki prysznicowe, produkowane w północnej Anglii, podzielone są na kolekcje: Haven, Lumin8, DecemX oraz najnowszą Liber8, różniące się designem oraz grubością zastosowanego szkła - od 6 do 10 mm.

 
         
  Kabiny i brodziki prysznicowe ROMAN Showers   Ekskluzywne grzejniki dekoracyjne VOGUE UK  
         
  Z całą ofertą producentów, z którymi współpracujemy można zapoznać się na naszej stronie internetowej, a wybrane produkty obejrzeć w naszym salonie pokazowym. W sumie, klienci mogą wybierać spośród około 10 000 pozycji produktowych, obejmujących armaturę łazienkową, ceramikę sanitarną, wanny, meble i lustra, a także brodziki i kabiny prysznicowe. Od niedawna w naszej ofercie znajduje się również elektroniczny uzdatniacz wody ScaleGuard Professional, a najnowszym dodatkiem jest kolekcja grzejników i podgrzewanych wieszaków na ręczniki angielskiej firmy Vogue UK.  
         
  Szkło inteligentne LCD, ekrany projekcyjne, technologie wielodotykowe ProDisplay   Panele ścienne Selkie Board to alternatywa dla płytek ściennych  
         

 

  W naszej ofercie posiadamy produkty marek  
 
  Logo VADO   Logo Individual by Vado   Logo Booth&Co.   Logo Axces by Vado   Logo BAGNODESIGN London   Logo VOGUE UK  
 
  Logo Decor Walther   Logo Linea G   Logo Besco   Logo Novellini   Logo Kermi   Logo Bugnatese  
 
  Logo Scarabeo   Logo Catalano   Logo Domiziani   Logo Hidra   Logo Horganica   Logo Noclaf  
 
  Logo Maarmo   Logo Apavisa   Logo Imola Ceramica   Logo Sorema   Logo BMB Italy   Logo Astro Lighting  
 
  Logo - Laminam   Logo SileStone   Logo Geberit   Logo Green Home Design   Logo Ruben Design   Logo ProDisplay