O ROMAN Showers

 

 

Roman Showers jest wiodącym brytyjskim producentem kabin prysznicowych z siedzibą w Newton w Wielkiej Brytanii. Firma powstała w 1985 roku, obecnie zatrudnia ponad 160 pracowników.

 

Asortyment Roman Showers obejmuje wysokiej jakości kabiny prysznicowe, nowoczesne panele i drzwi do zabudowy wnękowej, a także brodziki prysznicowe z konglomeratów i kompozytów kamiennych. Oferta podzielona jest na trzy główne segmenty: od podstawowych rozwiązań, które zebrane zostały pod marką Haven, przez produkty Lumin8 skierowane do bardziej wymagających użytkowników, aż po najbardziej ekskluzywne rozwiązania wykonane ze szkła o grubości 10 mm w serii DecemX.

 

Firma ROMAN Showers otrzymała prestiżową nagrodę The Queen's Award for Enterprise przyznawaną w imieniu królowej Wielkiej Brytanii w uznaniu znaczacego wzrostu sprzedaży na rynkach zagranicznych.

ROMAN Showers przez ponad 10 lat z dużymi sukcesami zaznacza swoją obecność na rynku międzynarodowym. Jednocześnie rozwija unikalne rozwiązania produktowe, które pozwoliły na nawiązanie współpracy z największymi sieciami hotelowymi na świecie.

 

 

   
   
 
     

 

  W naszej ofercie posiadamy produkty marek  
 
  Logo VADO   Logo Individual by Vado   Logo Booth&Co.   Logo Axces by Vado   Logo BAGNODESIGN London   Logo VOGUE UK  
 
  Logo Decor Walther   Logo Linea G   Logo Besco   Logo Novellini   Logo Kermi   Logo Bugnatese  
 
  Logo Scarabeo   Logo Catalano   Logo Domiziani   Logo Apavisa   Logo Imola Ceramica   Logo Green Home Design  
 
  Logo Noclaf   Logo Sorema   Logo BMB Italy   Logo Astro Lighting   Logo SileStone   Logo - Laminam  
 
  Logo Croydex   Logo Ruben Design   Logo ProDisplay   Logo ROMAN Showers   Logo Rearo   Logo DomoTeck  
 
  Logo ScaleGuard Professional   Logo WaterStop