Rozwiązania komercyjne

         
   

IntuitionBathrooms od ponad 10 lat pełni rolę dystrybutora brytyjskiego producenta armatury łazienkowej VADO oraz należących do niego marek: Individual, Axces by Vado oraz Booth&Co. Szeroki wachlarz produktów obejmuje rozbudowane kolekcje armatury dostępnej w stylistyce nowoczesnej oraz tradycyjnej, od rozwiązań budżetowych po luksusowe, wykończone klasyczną powłoką chromową jak również powłokami kolorowymi wykonanymi w najnowocześniejszej i trwałej technologii PVD.

   
 

IntuitionBathrooms oferuje kompleksową obsługę, zarówno projektów komercyjnych jak i klientów instytucjonalnych, w zakresie wyposażenia łazienek oraz pomieszczeń sanitarnych. Dostarczamy trwałe, niezawodne i stylowe rozwiązania z każdej kategorii produktowej pochodzące od czołowych europejskich producentów. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania sprawdzone, ale jednocześnie innowacyjne, które stanowią odpowiedź na stale rosnące oczekiwania wymagającego rynku komercyjnego.

 
   

Doświadczony zespół IntuitionBathrooms jest do Państwa dyspozycji i chętnie udzieli informacji na temat oferowanych produktów, jak również zapewni wsparcie w zakresie specyfikacji projektowej.

 

Współpraca z licznymi producentami daje nam możliwość takiego doboru wyposażenia łazienek, które pozwoli w maksymalnym zakresie sprostać oczekiwaniom inwestora (z uwzględnieniem m.in. stosunku ceny do jakości, dostępności produktów, warunków gwarancji i obsługi serwisowej).

   

Oferta dystrybucyjna IntuitionBathrooms obejmuje również grzejniki łazienkowe oraz dekoracyjne innego brytyjskiego producenta VOGUE UK. Oprócz produkowanych seryjnie grzejników stalowych firma ta wytwarza, też metodami rzemieślniczymi, customowe grzejniki mosiężne. Na podobnej zasadzie dostępna jest bogata kolekcja dodatków łazienkowych pochodzących od włoskiej manufaktury LINEA G, która w uzupełnieniu do standardowych akcesoriów chromowanych oferuje również wersje z kolorową powłoką dekoracyjną oraz wykonane z laminatów.

   
 

Pośród przeszło 30 dostawców wyposażenia łazienek znajdują się producenci posiadający już ugruntowaną pozycję rynkową, jak też firmy mniejsze, często rodzinne biznesy, które postawiły na wąską specjalizację, dzięki której mogą oferować produkty unikalne pod względem wzornictwa oraz stosowanych materiałów i technologii. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, tak aby zaproponować optymalne rozwiązania biorąc pod uwagę jakość, cenę, wzornictwo oraz czas realizacji zamówienia.

 
   

 

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń:

kontakt@intuitionbathrooms.pl

Tel.: +48 22 620 50 50

 

Nasza broszura informacyjna (PDF)

   
         

 

  W naszej ofercie posiadamy produkty marek  
 
  Logo VADO   Logo Individual by Vado   Logo Booth&Co.   Logo Axces by Vado   Logo Vogue UK   Logo Linea G  
 
  Logo Decor Walther   Logo Bugnatese   Logo BAGNODESIGN London   Logo Besco   Logo Novellini   Logo Kermi  
 
  Logo Scarabeo   Logo Catalano   Logo Domiziani   Logo Hidra   Logo Horganica   Logo Noclaf  
 
  Logo Maarmo   Logo Apavisa   Logo Imola Ceramica   Logo Sorema   Logo BMB Italy   Logo Astro Lighting  
 
  Logo - Laminam   Logo SileStone   Logo Geberit   Logo Green Home Design   Logo Ruben Design   Logo ProDisplay  
 
  Logo - BerryAlloc   Logo - Kaldewei   Nicolazzi logo   Logo Terzo Foco   Logo Artceram