Rozwiązania komercyjne

         
   

IntuitionBathrooms od ponad 10 lat pełni rolę dystrybutora brytyjskiego producenta armatury łazienkowej VADO oraz należących do niego marek: Individual, Axces by Vado oraz Booth&Co. Szeroki wachlarz produktów obejmuje rozbudowane kolekcje armatury dostępnej w stylistyce nowoczesnej oraz tradycyjnej, od rozwiązań budżetowych po luksusowe, wykończone klasyczną powłoką chromową jak również powłokami kolorowymi wykonanymi w najnowocześniejszej i trwałej technologii PVD.

   
 

IntuitionBathrooms oferuje kompleksową obsługę, zarówno projektów komercyjnych jak i klientów instytucjonalnych, w zakresie wyposażenia łazienek oraz pomieszczeń sanitarnych. Dostarczamy trwałe, niezawodne i stylowe rozwiązania z każdej kategorii produktowej pochodzące od czołowych europejskich producentów. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania sprawdzone, ale jednocześnie innowacyjne, które stanowią odpowiedź na stale rosnące oczekiwania wymagającego rynku komercyjnego.

 
   

Doświadczony zespół IntuitionBathrooms jest do Państwa dyspozycji i chętnie udzieli informacji na temat oferowanych produktów, jak również zapewni wsparcie w zakresie specyfikacji projektowej.

 

Współpraca z licznymi producentami daje nam możliwość takiego doboru wyposażenia łazienek, które pozwoli w maksymalnym zakresie sprostać oczekiwaniom inwestora (z uwzględnieniem m.in. stosunku ceny do jakości, dostępności produktów, warunków gwarancji i obsługi serwisowej).

   

Oferta dystrybucyjna IntuitionBathrooms obejmuje również grzejniki łazienkowe oraz dekoracyjne innego brytyjskiego producenta VOGUE UK. Oprócz produkowanych seryjnie grzejników stalowych firma ta wytwarza, też metodami rzemieślniczymi, customowe grzejniki mosiężne. Na podobnej zasadzie dostępna jest bogata kolekcja dodatków łazienkowych pochodzących od włoskiej manufaktury LINEA G, która w uzupełnieniu do standardowych akcesoriów chromowanych oferuje również wersje z kolorową powłoką dekoracyjną oraz wykonane z laminatów.

   
 

Pośród przeszło 30 dostawców wyposażenia łazienek znajdują się producenci posiadający już ugruntowaną pozycję rynkową, jak też firmy mniejsze, często rodzinne biznesy, które postawiły na wąską specjalizację, dzięki której mogą oferować produkty unikalne pod względem wzornictwa oraz stosowanych materiałów i technologii. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, tak aby zaproponować optymalne rozwiązania biorąc pod uwagę jakość, cenę, wzornictwo oraz czas realizacji zamówienia.

 
   

 

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń:

kontakt@intuitionbathrooms.pl

Tel.: +48 22 620 50 50

Kom.: +48 784 04 35 31

 

Nasza broszura informacyjna (PDF)

   
         

 

 
  W naszej ofercie posiadamy produkty marek