Pro Display

         
   

Wyobraź sobie całkowitą kontrolę nad prywatnością za pomocą jednego włącznika! Szkło inteligentne (Intelligent Glass) zawiera warstwę złożoną z ciekłych kryształów, która po włączeniu zmienia się z mlecznej na przezroczystą. Ta innowacyjna technologia, która sprawdzi się w zastosowaniach komercyjnych i prywatnych, dostępna jest również jako folia do umieszczenia na istniejących powierzchniach szklanych. W trybie mlecznym szkło inteligentne może stać się ekranem HD do tylnej projekcji.

       
 

Łatwy w instalacji zestaw do przekształcenia telewizora w lustro. Dostępna jest wersja w ramie lub bezramowa, dzięki czemu idealnie wpasuje się w każde wnętrze urządzone w stylu nowoczesnym lub tradycyjnym.

 

Nakładka lustrzana może być stosowana na dowolnym telewizorze LCD oraz LED z możliwością usunięcia lub zamocowania na stałe.

 
         

 

   

Ekrany do tylnej projekcji Pro Display oferują bezkonkurencyjną jasność, kontrast oraz kąty widzenia czyniąc produkt numerem jeden na rynku.

 

W tym rozwiązaniu projektor umieszczony jest za ekranem, a uzyskiwany obraz jest nawet 10 razy jaśniejszy niż w przypadku konwencjonalnych ekranów projekcyjnych, nawet w bardzo jasnych pomieszczeniach.

         
   

intouch Pro Display to nowa jakość w dziedzinie ekranów wielodotykowych. Oferta obejmuje gotowe rozwiązania do zastosowań profesjonalnych; panele dotykowe pracujące w podczerwieni; pojemnościowe folie dotykowe; oraz panele dotykowe ze szkła.

Monitory dotykowe intouch stanowią doskonałe narzędzie na potrzeby edukacji, a także do prowadzenia prezentacji.

 

 

 
  W naszej ofercie posiadamy produkty marek