O firmie Nicolazzi

         
Armatura łazienkowa Nicolazzi w złotym kolorze   Armatura łazienkowa Nicolazzi z kolekcji Teide  

Wciąż są tacy, którzy mierzą legendę w wiekach, a nie w sekundach. Pracujemy dla nich. To oni postawili nas przed tokarką, kiedy byliśmy dziećmi. Dzień po dniu, rok po roku maszyna ta przekształcała się w sprawnie funkcjonujący warsztat.

 

I chociaż Nicolazzi jest teraz znane na całym świecie, to nie zmieniliśmy podejścia do naszej pracy. Po prostu nie możemy, tacy już jesteśmy. Lubimy dobrze wykonane rzeczy.

    Armatura łazienkowa Nicolazzi z kolekcji Arena
 

Dla nas oznacza to coś, co sam wymyśliłeś, zaprojektowałeś, wykułeś i skonstruowałeś, wszystko na miejscu przed swoimi oczami. To przedmioty, które opierają się trendom, nie zmienią się po sto razy, lecz przetrwają sto lat.

 

Są też tacy, którzy kupują komponenty na całym świecie, montują je i sprzedają jako wyprodukowane we Włoszech. Są tacy, którzy płacą projektantowi za bycie modnym.

 
  Baterie kuchenne Nicolazzi  
Logo Nicolazzi    

Są i tacy, którzy ciągle zmieniają drogę. To nie my. Ręcznie tworzone przedmioty wiele o nas mówią. Chcemy żeby mówiły dobrze.

 

Nasza armatura składa się z nieskończonej liczby elementów. Każdy z nich jest przemyślany, zaprojektowany, skonstruowany i zmontowany ręcznie, ale to nie wszystko - został zaprojektowany tak, aby pasował do kilku innych elementów, abyśmy mogli je łączyć i ponownie składać, jak nam się podoba.

www.nicolazzi.it     Armatura łazienkowa Nicolazzi
Zobacz katalogi - Nicolazzi  

Maksymalna elastyczność, maksymalna swoboda, maksymalna jakość. Wszystko, czego potrzebowaliśmy, to wykorzystać umysły i pasję ludzi, którzy kochają to, co robią. Nie mogliśmy tego zrobić w żadnym innym miejscu niż to.

 

Wszystkie nasze produkty powstają w 100% we Włoszech.

 
         
Armatura łazienkowa Nicolazzi z kolekcji Arena w kolorze czarny matowy   Armatura łazienkowa Nicolazzi z kolekcji Arena   Armatura łazienkowa Nicolazzi
         

 

 
  W naszej ofercie posiadamy produkty marek