O firmie Horganica

         
Horganica - Włoska ceramika sanitarna inspirowana naturą i przedmiotami użytkowymi   Umywalki ceramiczne włoskiej marki Horganica  

Horganica by Firmiana jest wywodzącym się z serca centralnych Włoch producentem ceramiki sanitarnej. W miejscu tym zakorzeniona jest tradycja wytwarzania produktów ceramicznych, która jest gwarantem najwyższej jakości materiałów oraz unikalności wyrobów.

 

Funkcjonalność produktów firmy perfekcyjnie wpisuje się w bieżące trendy  i jednocześnie oferuje rozwiązania, które na nowo definiują klasyczne formy nadając im współczesne oblicze pasujące do zróżnicowanych wnętrz.

    Umywalki ceramiczne włoskiej marki Horganica
 

Dzięki dostępności wielu opcji wykończeń oraz kolorów umywalki Horganica dobrze wpisują się we wnętrza o zróżnicowanym stylu. Ich wzornictwo czerpie inspiracje z nieregularnych linii cechujących naturalny kamień jak również z bardziej tradycyjnych kształtów przedmiotów użytku codziennego. Umywalki ceramiczne Horganica, przybierające różnorodne odcienie kamienia, od marmuru po lawę, łaczą w sobie piękno natury oraz funkcjonalność klasycznego wzornictwa.

 
  Umywalki ceramiczne włoskiej marki Horganica  
Horganica logo    

Projektować oznacza obserwować, rozwijać język i syntetyzować. To ścieżka wyznaczona przez szereg etapów uważnych badań, analiz i studiów, w których inspiracja odgrywa kluczową rolę. Wrażliwość na codzienność w połączeniu z metodologią jest niewyczerpanym źródłem nowych bodźców.

www.horganica.it     Umywalki ceramiczne włoskiej marki Horganica
Zobacz katalogi - Horganica  

Wizualne poszukiwania projektanta odnajdują przestrzeń w przyrodzie i rzeczach, które nas na co dzień otaczają, skutkując zaskakującymi efektami projektu. Horganica w tworzeniu swoich produktów czerpie inspiracje z naturalnych kształtów i zdobień natury oraz tradycyjnych przedmiotów codziennego użytku. Dzięki temu powstają funkcjonalne elementy wyposażenia, które mogą pasować do nowoczesnego lub rustykalnego, ale także szykownego otoczenia.

 
         
Umywalki ceramiczne włoskiej marki Horganica   Umywalki ceramiczne włoskiej marki Horganica   Umywalki ceramiczne włoskiej marki Horganica
         

 

  W naszej ofercie posiadamy produkty marek  
 
  Logo VADO   Logo Individual by Vado   Logo Booth&Co.   Logo Axces by Vado   Logo Vogue UK   Logo Linea G  
 
  Logo Decor Walther   Logo Bugnatese   Logo BAGNODESIGN London   Logo Besco   Logo Novellini   Logo Kermi  
 
  Logo Scarabeo   Logo Catalano   Logo Domiziani   Logo Hidra   Logo Horganica   Logo Noclaf  
 
  Logo Maarmo   Logo Apavisa   Logo Imola Ceramica   Logo Sorema   Logo BMB Italy   Logo Astro Lighting  
 
  Logo - Laminam   Logo SileStone   Logo Geberit   Logo Green Home Design   Logo Ruben Design   Logo ProDisplay  
 
  Logo - BerryAlloc   Logo - Kaldewei   Nicolazzi logo   Logo Terzo Foco   Logo Artceram