Historia Vado

  VADO jest czołowym brytyjskim producentem wysokiej jakości baterii i akcesoriów łazienkowych oraz rozwiązań prysznicowych, które eksportowane są na rynki całego świata.  
       
 

Przez okres blisko 30 lat obecności w branży armatury łazienkowej, VADO może poszczycić się reputacją firmy, która wyprzedza oczekiwania klientów oraz stale dąży do wprowadzania innowacyjnych produktów najwyższej jakości. Od początku założenia firmy w 1988 roku, VADO nieustannie rozwija się projektując i tworząc wysokiej jakości armaturę łazienkową na rynek Wielkiej Brytanii oraz na rynki zagraniczne. Firma stale umacnia swoją pozycję na rynku międzynarodowym, oferując produkty w ponad 50 krajach na sześciu kontynentach.

 
   
 

VADO zostało uhonorowane nagrodą “Queen’s award for Enterprise in International Trade” w 2012 roku. Nagroda przyznawana jest w imieniu królowej Wielkiej Brytanii, została ustanowiona w 1965 roku i jest uznawana za najbardziej prestiżową nagrodę Zjednoczonego Królestwa, jaką może otrzymać przedsiębiorstwo. VADO zdobyło to wyróżnienie w uznaniu nieustającego rozwoju i wzrostu sprzedaży na rynkach eksportowych, osiągniętych dzięki dążeniu do innowacyjności produktów, jakości i najwyższych standardów obsługi klienta.

     
  Każdy produkt z naszej oferty został zaprojektowany i wyprodukowany zgodnie z czterema kluczowymi wartościami. 15-letnia gwarancja producenta  
       
  jakość
 
Wszystkie nasze produkty poddajemy restrykcyjnemu procesowi kontroli jakości, aby upewnić się, że spełniają one wymagania, które pozwalają nam zaoferować 15-letni okres gwarancji.

 

Szczegółowe okresy i warunki gwarancji określone są w karcie gwarancyjnej.

 

 

wzornictwo
 
W naszej ofercie znajdują się produkty o bardzo zróżnicowanym wzornictwie, począwszy od baterii w stylu retro, po nowoczesne baterie z kaskadowymi wylewkami. Obecność na rynkach całego świata pozwala nam być na bieżąco z najnowszymi technologiami i trendami w naszej branży.
 
       
  innowacyjność
 
Dysponujemy zespołem ludzi oddanych rozwijaniu naszych produktów, poszukiwaniu nowych rozwiązań i innowacji w zakresie wzornictwa oraz funkcjonalności. Projektujemy produkty, które nie tylko doskonale się prezentują, ale również są łatwe w montażu, pielęgnacji i jednocześnie są przyjazne dla środowiska.
  obsługa klienta
 
Możemy być również dumni oferując obsługę klienta na najwyższym poziomie, od zapytania ofertowego po dostawę towaru i serwis posprzedażowy. Wierzymy, że jest to dziedzina, która wraz z naszym duchem przedsiębiorczości oraz dążeniem do innowacyjności produktów pozwala nam wyróżniać się na tle konkurencji.
           

 

  W naszej ofercie posiadamy produkty marek  
 
  Logo VADO   Logo Individual by Vado   Logo Booth&Co.   Logo Axces by Vado   Logo Vogue UK   Logo Linea G  
 
  Logo Decor Walther   Logo Bugnatese   Logo BAGNODESIGN London   Logo Besco   Logo Novellini   Logo Kermi  
 
  Logo Scarabeo   Logo Catalano   Logo Domiziani   Logo Hidra   Logo Horganica   Logo Noclaf  
 
  Logo Maarmo   Logo Apavisa   Logo Imola Ceramica   Logo Sorema   Logo BMB Italy   Logo Astro Lighting  
 
  Logo - Laminam   Logo SileStone   Logo Geberit   Logo Green Home Design   Logo Ruben Design   Logo ProDisplay  
 
  Logo - BerryAlloc   Logo - Kaldewei   Nicolazzi logo   Logo Terzo Foco   Logo Artceram