O firmie Domiziani

         
Domiziani - włoski producent umywalek, blatów, luster i akcesoriów z ceramiki i kamienia lawowego   Umywalki ceramiczne Domiziani  

Domiziani od przeszło 30 lat odpowiada za rewolucję w sposobie myślenia o materiale jakim jest kamień. Wypracowana biegłość rzemieślnicza jest efektem szerokich badań oraz dogłębnego zrozumienia tej dziedziny. Tworzenie unikalnych form wymaga wysiłku artystów, którzy z tego jednego materiału potrafią wydobyć nieskończone możliwości. Domiziani obrało własną ścieżkę łączenia natury ze sztuką, by tworzyć wyroby rozpoznawane i pożądane we wszystkich zakątkach świata.

    Ręcznie zdobione umywalki ceramiczne Domiziani
 

Wyroby marki Domiziani uosabiają niesamowite umiejętności techniczne, które służą tworzeniu obiektów o wyraźnej i harmonijnej tożsamości, kreowanych niczym ręką natury. Umiejętność poznania kamienia i jego różnorodnych form, pozwala firmie Domiziani powoływać do życia przedmioty, których obraz w innej sytuacji mógłby zaistnieć jedynie w wyobraźni. Artysta swoim wzrokiem spogląda od teraźniejszości po przyszłość, aż do chwili wypalania, kiedy obiekt uzyskuje finalny, niezniszczalny kształt.

 
  Kolorowe, ręcznie dekorowane umywalki Domiziani  
Domiziani logo    

 

www.domiziani.com     Lustra w ramie z kamienia lawowego Domiziani
Zobacz katalog - Domiziani  

Kamień lawowy Domiziani bez trudu znosi kontakt zarówno z ogniem, jak i z lodem. Bez obaw można go wystawiać na temperatury panujące w piekarniku jak i arktyczne mrozy. Funkcjonalność oraz trwałość sprawiają, że produkty marki Domiziani to znacznie więcej niż tylko elementy dekoracyjne. Stwarzają one szerokie możliwości stosowania w różnych przestrzeniach i pełnienia wielu funkcji - m.in. płytek podłogowych i ściennych, blatów stołów, kominków, tarasów czy basenów, zapewniając wysoką jakość i długowieczność.

 
         
Meble łazienkowe Domiziani   Meble drewniane, blaty i umywalki Domiziani   Akcesoria łazienkowe Domiziani
         

 

 
  W naszej ofercie posiadamy produkty marek