Astro Lighting

         
Lampy stojące do salonu ASTRO Lighting   Lampy łazienkowe angielskiej marki ASTRO Lighting  

John Fearon oraz James Bassant w 1997 roku w Wielkiej Brytanii postanowili założyć firmę, której głównym atutem będzie produkcja oświetlenia innego niż dostępne na rynku. Tak powstała firma Astro Lighting. Nowoczesne i kreatywne rozwiązania zyskały uznanie klientów na całym świecie. Obecnie Astro Lighting jest największym w Europie producentem oświetlenia łazienkowego.

    Lampy wiszące ASTRO Lighting
 

Oferta obejmuje kinkiety, plafony, oprawy do sufitów podwieszanych, lustra podświetlane oraz powiększające lusterka kosmetyczne. Szeroki asortyment brytyjskiej firmy obejmuje wszelkie rodzaje opraw oświetleniowych stosowanych zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Większość produktów korzysta z energooszczędnych źródeł światła LED. Produkty Astro Lighting wyróżnia unikalny prosty i nowoczesny design, nie brakuje też lamp pasujących do tradycyjnych wnętrz.

 
  Kinkiet Astro Lighting  
Logo ASTRO Lighting    

Oprawy oświetleniowe Astro Lighting powstają w Wielkiej Brytanii, a pierwszym etapem ich tworzenia są proste rysunki w szkicownikach. Często bywa, że zaskakujące projekty mają swoje nieoczekiwane źródło pochodzenia, gdyż w Astro zachęcamy wszystkich dzielenia się swoimi pomysłami. Nad wszystkich czuwa oddany zespół, wierzący we wspólne wartości, takie jak: dążenie do doskonałości, znaczenie dobrego designu, nieustanne starania i przede wszystkim, uczciwość i przyzwoitość.

www.astrolighting.com     Lampka nocna Astro Lighting

Zobacz katalog - Astro Lighting

 

Cennik Astro 2021

 

Astro Lighting wierzy, że każdy z produktów powinien być dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. W przypadku jakości, firma nie uznaje kompromisów i zawsze wykorzystuje najlepsze możliwe technologie produkcji, które są fundamentem dla tworzenia doskonałych produktów.

 
         
Lampa ogrodowa Astro Lighting   Lampa biurkowa Astro Lighting   Lampka do czytania Astra Lighting
         

 

 
  W naszej ofercie posiadamy produkty marek